Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Web Designer / Graphic Designer

DOTSPICE.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Illustrator

  • Adobe Photoshop

Mile widziane

  • Wordpress

Twój zakres obowiązków

W związku z rozwojem firmy szukamy kolejnego członka naszego zespołu, który jako WEB DESIGNER będzie odpowiedzialny za:

• projekt graficzny nowoczesnych, responsywnych stron internetowych – mniej lub bardziej rozbudowanych,

• dopasowanie fotografii do charakteru strony WWW (dobór fotografii przesłanych przez klienta lub z banku zdjęć, obróbka, fotomontaż),

• pełną kompozycję serwisu z dbałością o jego użyteczność i wysoki poziom estetyczny,

• projekty logotypów i/lub pełnej identyfikacji graficznej klientów (małych i średnich firm).

Zależy nam na osobach twórczych, zaangażowanych i …szybkich.

Nasze wymagania

Jeśli chcesz pracować w niestandardowej firmie, w przyjemnym miejscu i z fajnymi ludźmi i możesz odpowiedzieć twierdząco na większość poniższych stwierdzeń:

• mam rozwinięte poczucie estetyki,

• biegle posługuję się programem Adobe lub innymi programami graficznymi,

• potrafię od podstaw zaprojektować stronę WWW,

• interesuje mnie design/sztuka/architektura,

• znam zasady edycji tekstu na WWW i lubię bawić się typografią,

• szybko się uczę,

• dobra organizacja / dokładność / skrupulatność to moje mocne strony,

• jestem nastawiony na rozwiązywanie problemów i interesuje mnie systematyczna, długofalowa współpraca z zespołem,

...to być może szukamy Ciebie?

  • CSS i HTML – choćby w podstawowym zakresie,

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii

To oferujemy

  • gwarantujemy dobrą atmosferę, poczucie humoru i sensowne wynagrodzenie,

  • rozliczenie – umowa o pracę (po okresie próbnym) lub faktura (jeśli wolisz),

  • zapewniona prywatna opieka zdrowotna.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

DOTSPICE.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy nietuzinkową firmą od dwudziestu już lat działającą na rynku usług marketingu internetowego. Kiedyś, zajmowaliśmy się wygrywaniem różnych światowych nagród i festiwali reklamy (mamy na półce Złotego Lwa zdobytego w Cannes), ale w końcu i to, tak wydawałoby się atrakcyjne zajęcie, nam się znudziło.

Obecnie wróciliśmy na ziemię (z tych festiwali) i na co dzień projektujemy strony www, sklepy internetowe. Zajmujemy się również prowadzeniem kampanii Google Adwords, Facebook Ads, marketingiem szeptanym i wieloma innymi, podobnymi rzeczami związanymi z tą bardzo szybko rozwijającą się branżą.

Przewiń do profilu firmy

Napisz do nas! Być może szukamy Ciebie?

Przekonaj nas o tym w swojej aplikacji, koniecznie zawierającej Twoje portfolio!