Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Web Designer (kreatywny)

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań
    Jeśli jesteś formułą jeden w organizacji pracy, lubisz działać na wysokich obrotach, a po mieście śmigasz bez nawigacji, to masz zielone światło do pracy w naszym zespole.

    Chcesz, aby Twoje projekty były wizytówką wiodących marek na rynku? Marzysz o udziale w dużych i ciekawych projektach?

    Gwarantujemy, że praca w naszym zespole zapewni odpowiednie  wyzwania  i środowisko dla Twojego rozwoju.

    Czego oczekujemy:

    • Biegłej obsługi Adobe Photoshop i XD
    • Min. 2-letniego doświadczenia w projektowaniu do WEB'a
    • Doświadczenia w pracy z koderami (HTML5, CSS3, JS)
    • Dobrej znajomości RWD, UI, UX

    Zadania:

    • Tworzenie kreatywnych stron internetowych pod scenariusze grywalizacyjne
    • Współtworzenie zgodnych z trendami serwisów WWW
    • Planowanie wyglądu strony i wszystkich jej elementów (nawigacja, struktura, interaktywność, usability)
    • Przygotowywanie projektów/mockupów w Ps lub XD

    Co oferujemy:

    • Pracę dla wiodących marek polskich i europejskich
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Udział w tworzeniu digitalowej oferty firmy
    • Znakomite środowisko do rozwoju i przyjazną atmosferę pracy
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.