Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Web Designer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NuOrder Sp. z o.o. –  agencja komunikacji zintegrowanej (ATL / Digital / Media / Social)

    Miejsce pracy: Warszawa

    NuOrder:

    Agencja NuOrder oferuje usługi w następujących obszarach:

    • ATL (strategia, Big Idea, komunikacja ATL)
    • Produkcja digital (full)
    • Kampania mediowe (Internet + Social in house, TV poprzez partnerów)
    • Social Media (full)

    Nasz ponad 30 osobowy zespół pracuje w dwóch biurach - w Warszawie i Poznaniu

    Narodowa Loteria Paragonowa jest jednym z najbardziej znanych projektów, które wykonaliśmy i z którymi możesz nas kojarzyć.

    Nasi najważniejsi klienci:
    Amica, Amol, Bayer, Bosch, Danfoss, DecoMorreno, Kotlin, Kropelka, Ministerstwo Finansów, Polpharma, Poxipol

    Twoje zadania:

    • Kreacja Key Visuali, web designu, nośników kampanii
    • Produkowanie animacji

    Oczekujemy

    • bardzo dobrego portfolio
    • znajomości zagadnień projektowych z naciskiem na interactive, RWD, mobile
    • bardzo dobrej znajomości Photoshop i Illustrator
    • przynajmniej wstępnej znajomości After Effects

    Oferujemy:

    • samodzielne stanowisko
    • pracę przy projektach dla uznanych marek
    • wynagrodzenie: 3500 – 5500 netto (w zależności od umiejętności kandydata)

    Informacje dodatkowe:

    • Rodzaj pracy: Pełny etat
    • Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

    Prześlij swoje CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie NuOrder Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883)

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na interesujące nas oferty.