Oferta pracy

Web Designer

DWG DesignO firmie

  • Wrocław

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista
Poszukujemy designera do naszego studia we Wrocławiu
Kogo: Web Designera
Gdzie: Wrocław, nasze główne studio

Za ile: 3000-6000 netto (UoP), 4500-6000(b2b) do negocjacji

Od kiedy: od zaraz, na stałe.

WYMAGANIA

Poszukujemy osoby która stanie się częścią grupy świetnych ludzi, dla których, projektowanie, praca kreatywna są pasją. Zespołu, który dzieli się zainteresowaniami, pasją i codziennością żyjąc czymś więcej niż praca.

Technicznie:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy z klientami lub pracy w agencji interaktywnej / reklamowej
  • doświadczenie w realizacji projektów w obszarze digital/web
  • kreatywność, dbałość o szczegóły i spójność; znajomość aktualnych trendów graficznych
  • praktyczna wiedza z zakresu i znajomość zasad UX / UI (flowcharts/wireframes/mockups)
  • znajomość zagadnień projektowania stron internetowych w RWD
  • doświadczenie w projektowaniu Brandingu, od logo po KeyVisual
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • znajomość zasad typografii

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ

  • umiejętność tworzenia animacji

Personalnie:

  • osoby świadomej
  • wszechstronnej i komunikatywnej
  • zaangażowanej i chętnej do rozwoju

TWOJA ROLA W ZESPOLE (zakres obowiązków)

Analiza specyfikacji i wymagań oraz udział w przygotowaniu estymacji godzinowych. Udział w spotkaniach zespołu projektowego oraz spotkaniach z klientem

  • projektowanie wireframe
  • webdesign od prostych landing page po złożone strony firmowe
  • rozwój oraz projektowanie w zakresie UI/UX
  • branding w tym logo, KV itd
  • projektowanie materiałów informacyjnych w tym przygotowanie i projektowanie ich do druku
  • przygotowywanie i opisywanie projektów graficznych celem przekazania go do zespołu deweloperskiego
  • stała współpraca z Developerami
  • odbiór/testy odwzorowania designu po fazie developmentu

OFERUJEMY

  • stanowisko pracy w naszym nowym studio we Wrocławiu.
  • realny wpływ na wygląd i proces realizacji projektów dzięki bezpośredniej pracy bez accountów.
  • świetną, luźną atmosferę i wsparcie zespołu. W pracy i poza nią.
  • bonusy: prywatna opieka zdrowotna, dodatkowe kursy, imprezy integracyjne studia jak i wrocławskiego klastra IT Corner.

WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • ciekawa praca na pełen etat
  • elastyczne godziny
Wyślij swoje CV oraz portfolio za pomocą przycisku Aplikuj
Jeżeli zespół uzna że pasujesz do nas zaprosimy Cię do wykonania zadania rekrutacyjnego.
Z wybranymi osobami spotkamy się osobiście i porozmawiamy o możliwościach współpracy.
Jeśli wszystko pójdzie dobrze możesz dołączyć od zaraz.
 Znasz kogoś kto może się świetnie poczuć w naszym zespole? Poleć znajomego wysyłając nam wiadomość

DWG Design Group is a design and development studio that provides businesses and brands with unconventional, effective and useful solutions. In addition, we offer you constant advisory support during and after implementation.

In our studio, we believe in stretching the boundaries of graphic design, while maintaining a strong commitment to artistry, aesthetic and quality in every work that we do.

Our goal is to provide the finest product.  A product that satisfies certain requirements, not only business or functional, but also psychological and aesthetic.  We aim to emphasise the usefulness of our creation whilst disregarding any potential distractions.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy