Oferta pracy

Web Designer

Connectis_O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczytnicka 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Connectis_

Szczytnicka 11

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UX/UI

  • HTML

  • CSS

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad złożonym projektem internetowym, który wymaga dobrego wyczucia szczegółów

  • Tworzenie nowych stron internetowych w systemie CMS, zgodnie z wytycznymi

  • Praca w zespole projektowym zajmującym się projektem globalnym

  • Zapewnienie jakości – przegląd prac w toku, testy podstawowe

  • Podstawowa edycja grafiki w razie potrzeby

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów zarządzania treścią (CMS) – preferowany program Adobe Experience Manager, jednak akceptowalne jest również oprogramowanie open source, takie jak WordPress lub Yoomla

  • Znajomość najlepszych praktyk dotyczących UX / UI w sieci Web

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość HTML, CSS

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie

  • Indywidualny Opiekun ze strony Connectis

  • Perspektywę długofalowej współpracy

  • Benefity

  • komputer do użytku prywatnego

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy