Oferta pracy

Web Developer – E-learning

Lidl sp. z o.o. sp.k.

  • Pastelowa 12, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Pastelowa 12

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie aplikacji internetowych opartych na JavaSript/HTML5/CSS3 lub inne biblioteki / języki programowania

  • Opracowywanie skryptów usprawniających działanie szkoleń internetowych

  • Tworzenie modułów e-learningowych zgodnie z ustalonym standardem

  • Modyfikowanie już istniejących szkoleń e-Learningowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe oraz minimum dwuletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania aplikacji webowych

  • Znajomość JavaScript (ES6, React.js)

  • Znajomość CSS3 (Sass, Bootstrap), HTML5

  • Dokładność i dbałość o detale

  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy i komunikacji w zespole

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Tworzenie pozytywnej atmosfery pracy

  • Gotowość do zmian

  • Znajomość języka angielskiego min. B1

Mile widziane

  • Znajomość problematyki rozwoju E-learningu (aspekty teoretyczne i techniczne, gamifikacja, storytelling, VR, 3D, nowe trendy)

  • Znajomość programów graficznych Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) lub Affinity (Photo, Designer, Publisher) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Sabbatical - dodatkowy urlop po 5 latach pracy

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego i niemieckiego dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Szkolenie Articulate Storyline

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • platforma grywalizacyjna LIDERSI

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Web Developera. Jeżeli jesteś osobą precyzyjną, zdyscyplinowaną, kreatywną, ale też otwartą na nowe wyzwania, czekamy właśnie na Ciebie. Jeżeli interesujesz się kodowaniem, tworzeniem stron internetowych, tworzysz aplikacje mobilne lub webowe nie czekaj, aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.