Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Web Developer

PROCAD S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 godzin temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • PHP

  • Laravel

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • Vue.js

  • Svelte

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby do działu Rozwoju Oprogramowania zajmującej się tworzeniem i rozwojem serwisów i usług internetowych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość technologii frontendowych, takich jak HTML, CSS, JavaScript

  • Bardzo dobra znajomość PHP 7.x

  • Dobra znajomość Laravel 6.x

  • Dobra znajomość bazy danych PostgreSQL pozwalająca na pisanie kompleksowych zapytań

  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Znajomość Vue i/lub Svelte

  • Znajomość popularnych wzorców projektowych

  • Znajomość REST i zasad tworzenia webservice’ów

  • Znajomość środowiska Linux

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej spółce notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych,

  • zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności,

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • praca na pełny etat, zatrudnienie na umowę o pracę,

  • praca od poniedziałku do piątku (soboty i niedziele wolne),

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Oczekujemy

zaangażowania w pracy,

wypełniania powierzonych obowiązków z możliwie największą starannością,

gotowości do poznawania nowych technologii.