Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Web Developer

PROCAD S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby do działu Rozwoju Oprogramowania zajmującej się tworzeniem i rozwojem serwisów i usług internetowych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość technologii frontendowych, takich jak HTML, CSS, JavaScript

  • Bardzo dobra znajomość PHP 7.x

  • Dobra znajomość Laravel 6.x

  • Dobra znajomość bazy danych PostgreSQL pozwalająca na pisanie kompleksowych zapytań

  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Znajomość Vue i/lub Svelte

  • Znajomość popularnych wzorców projektowych

  • Znajomość REST i zasad tworzenia webservice’ów

  • Znajomość środowiska Linux

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej spółce notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych,

  • zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności,

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • praca na pełny etat, zatrudnienie na umowę o pracę,

  • praca od poniedziałku do piątku (soboty i niedziele wolne),

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Oczekujemy:

  • zaangażowania w pracy,

  • wypełniania powierzonych obowiązków z możliwie największą starannością,

  • gotowości do poznawania nowych technologii.

PROCAD S.A.

Jesteśmy kilkudziesięcioosobowym zespołem pracującym w miłej, domowej i przyjacielskiej atmosferze. Posiadamy 6 oddziałów z centralą w Gdańsku.

PROCAD oferuje kompletne rozwiązania, dostarcza sprzęt komputerowy, urządzenia peryferyjne oraz różnego rodzaju oprogramowanie specjalistyczne. Zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu komputerowego i oprogramowania. Prowadzi szkolenia w oparciu o własne centrum szkoleniowe o statusie Autodesk Authorized Training Center. Oferuje usługi wdrożeniowe oraz pełną opiekę nad infrastrukturą IT

Przewiń do profilu firmy