Oferta pracy

co to?

Web Developer

Jump Group Sp. z o.o. O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

  • SCSS

  • Sass

  • PHP 7.x

  • SQL

  • jQuery

  • JavaScript

Mile widziane

  • React

  • Angular

  • Vue

  • Redux

O projekcie

Poszukujemy Web Developera do kreatywnej agencji reklamowej Jump (https://www.jumpgroup.pl/), będącej częścią grupy Mediacore (www.mediacore.pl)

Do zadań Web Developera należało będzie kompleksowe tworzenie serwisów oraz aplikacji internetowych przy wsparciu działu kreacji Jump.

Chcemy związać się z ambitną osobą, która będzie miała realny wpływ na współtworzenie i rozwój działu interactive oraz będzie w stanie pełnić rolę lidera projektowego.

Obiecujemy pracę w niezwykle zgranym i bardzo kreatywnym zespole, przy projektach dla rozpoznawalnych i cenionych marek.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie stron www, serwisów internetowych, sklepów internetowych oraz aplikacji webowych;

  • utrzymywanie i rozwijanie istniejących stron oraz aplikacji;

  • projektowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań;

  • rozbudowa funkcjonalności systemów CMS;

  • optymalizacja kodu.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu;

  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 poparta zrealizowanymi projektami;

  • znajomości preprocesora Sass (SCSS);

  • dobra znajomość JavaScript oraz bibliotek jQuery;

  • dobra znajomość PHP 7.x oraz zagadnień związanych z bazami danych SQL;

  • doświadczenie w budowie serwisów internetowych - serwisów wykorzystujących rozwiązania CMS;

  • znajomość tematyki Responsive Web Design m.in. biblioteka Bootstrap;

  • znajomości dobrych praktyk tworzenia kodu oraz dokumentowania tworzonego kodu/rozwiązań

  • znajomość narzędzia kontroli wersji GIT (mile widziane)

  • doświadczenie w pracy z najnowszymi bibliotekami/frameworkami (React, Angular, Vue, Redux).

To oferujemy

  • Pracę w kreatywnym i przyjaznym środowisku

  • Duży zakres samodzielności i otwartości na Twoje inicjatywy oraz pomysły

  • Możliwość realnego wpływu na każdy etap procesu i rozwój całego działu interactive

  • Realizowanie projektów dla znanych i cenionych marek (polskich i międzynarodowych)

  • Możliwość indywidualnego rozwoju ścieżki zawodowej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.