Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Web Developer (m/k)

LIS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Pszczyna

    Pszczyna, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ASP.NET MVC

  • JavaScript

Mile widziane

  • CSS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz uczestniczył w realizacji indywidualnie dopasowanych zadań (ASP.NET MVC, JavaScript) według specyfikacji. Dotyczy to zarówno rozwoju aplikacji dla Klientów, jak również tworzenia i rozwoju nowych aplikacji oraz nowych funkcji systemu.

  • Dołączysz do kompetentnego i sympatycznego zespołu, który jest odpowiedzialny za rozwój naszej platformy WebSped®.

  • Będziesz mógł wykazać się kreatywnością i realizować swoje pomysły, za które będziesz odpowiedzialny.

Nasze wymagania

  • Rozwój aplikacji z wykorzystaniem ASP.NET MVC i JavaScript

  • Projektowanie aplikacji internetowych w technologii HTML5 i CSS

  • Praktyczna znajomości z zakresu C# i NET Framework

  • Znajomość bazy danych SQL

  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub podobne

  • Umiejętność realizacji indywidualnych zadań oraz umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej organizacji - lidera na rynku systemów TMS w Europie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Nowoczesne biuro w centrum Pszczyny

  • Udział w dużych, profesjonalnie realizowanych projektach

  • Dowolną formę zatrudnienia (UoP, B2B itd.)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • pizza day

LIS Polska Sp. z o.o.

LIS - Logistics Information Systems jest jednym z wiodących producentów oprogramowania IT dla transportu, logistyki i spedycji w Europie. Posiadamy 8 lokalizacji w 6 europejskich krajach. Od ponad 40 lat rozwijamy i oferujemy innowacyjne oprogramowanie do planowania transportu (TMS WinSped®), zarządzania taborem i realizacji zleceń transportowych.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o wysłanie CV w jęz. angielskim z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy.