Logo Pracuj.pl

Web Developer

PROCAD S.A.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby do działu Rozwoju Oprogramowania zajmującej się tworzeniem i rozwojem serwisów i usług internetowych.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość technologii frontendowych, takich jak HTML, CSS, JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7.x
  • Dobra znajomość Laravel 6.x
  • Dobra znajomość bazy danych PostgreSQL pozwalająca na pisanie kompleksowych zapytań
  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Znajomość Vue i/lub Svelte
  • Znajomość popularnych wzorców projektowych
  • Znajomość REST i zasad tworzenia webservice’ów
  • Znajomość środowiska Linux

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej spółce notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych,
  • zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności,
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • praca na pełny etat, zatrudnienie na umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku (soboty i niedziele wolne),
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dodatkowy urlop

Oczekujemy:

  • zaangażowania w pracy,
  • wypełniania powierzonych obowiązków z możliwie największą starannością,
  • gotowości do poznawania nowych technologii.

Jesteśmy kilkudziesięcioosobowym zespołem pracującym w miłej, domowej i przyjacielskiej atmosferze. Posiadamy 6 oddziałów z centralą w Gdańsku.

PROCAD oferuje kompletne rozwiązania, dostarcza sprzęt komputerowy, urządzenia peryferyjne oraz różnego rodzaju oprogramowanie specjalistyczne. Zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu komputerowego i oprogramowania. Prowadzi szkolenia w oparciu o własne centrum szkoleniowe o statusie Autodesk Authorized Training Center. Oferuje usługi wdrożeniowe oraz pełną opiekę nad infrastrukturą IT

Web Developer, małopolskie