Oferta pracy

Web Developer

Polska Grupa Lotnicza

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby, która wesprze nas w tworzeniu stron typu landing page oraz mailingów. Twoim zadaniem będzie przygotowywanie szablonów stron w narzędziu Adobe Campaign oraz pomoc w innych pracach frontendowych.

Będziesz odpowiedzialny za:

• Przygotowywanie mailingów w narzędziu Adobe Campaign;

• Kodowanie szablonów stron www;

• Pomoc w identyfikowaniu błędów i ich rozwiązywaniu;

• Rozwój w kierunku Angular Developer.

Nasze wymagania

• Znajomość HTML, CSS, JavaScript;

• Doświadczenie w kodowaniu stron www;

• Zdolności analityczne i chęć uczenia się;

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

• Możliwość pracy zdalnej

• Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży

• Udział w rozwojowych projektach w dużej i złożonej organizacji

• Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u i innych linii lotniczych dla Ciebie, Twoich bliskich i znajomych w bardzo atrakcyjnych cenach

• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

• Możliwość dalszego rozwoju jako frontend developer;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi