Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Web Developer (Mid Frontend Full stack)

AGENOO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • Magento

O projekcie

Technologie i narzędzia. Z czego korzystamy?

● Stack – HTML, CSS, JS (JS, ReactJS), PHP 7.3+, WordPress, Magento;

● IDE – PhpStorm lub inny wybrany;

● wersjonowanie kodu – GitLab, gitflow;

● zarządzanie projektami – Trello, Jira, Google Workspace;

● komunikacja – Mattermost, Google Meet;

● metodyka – Scrum, Kanban i metodyki mieszane;

● inne: Digitalocean, Cloudflare, Rollbar, Zabbix;

● część czasu (okienko między projektami) poświęcamy na rozwój wewnętrznych projektów;

● wypracowujemy standardy, procedury, tips & tricks, how to, culture book, checklisty i wiele innych.

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu nowych, ciekawych projektów opartych o WordPress, Magento i wykorzystujących metodykę headless, dedykowanych;

  • rozwój i utrzymanie projektów wykorzystujących WordPress i inne technologie powiązane.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość technologii frontendowych HTML, CSS;

  • praktyczna, podstawowa znajomość JS;

  • praktyczna, podstawowa znajomość PHP;

  • znajomość Git;

  • umiejętności komunikacyjne, pracowitość, samodzielność, zaangażowanie, logiczne myślenie i pomysłowość w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów w szybki, skuteczny sposób.

Mile widziane

  • znajomość jednego lub kilku z następujących zagadnień: Magento, WordPress, ReactJS, Vue.js, Knockout.js, PWA (WebSockets/WebWorkers/ServiceWorker), API, Gulp/Grunt/Webpack, Docker.

To oferujemy

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie;

  • możliwość pracy zarówno stacjonarnej, jak i zdalnej w zależności od potrzeb;

  • różnorodne i ciekawe projekty z różnych branż, małe (~5-osobowe) zespoły projektowe;

  • rozwój w sferze e-commerce i technologii, stałą wymianę doświadczeń oraz wiedzy, we-wnętrzne szkolenia i warsztaty (Dev Meet);

  • realny wpływ na projekty i na kierunek rozwoju całej firmy;

  • komfortowe, klimatyzowane biuro, filtry powietrza w każdym pomieszczeniu, wygodne biurko z opcją do pracy stojącej, wygodne krzesło, narzędzia i sprzęt (Apple) potrzebny do wydajnej realizacji zadań, kuchnia pełna przekąsek, dobrej kawy, herbaty i napojów.

  • płaska struktura, nieformalny dress code, elastyczne godziny pracy, brak nadgodzin, ter-minowe wypłaty, „startupowa” atmosfera;

  • dostęp do firmowej biblioteki, budżet na książki, kursy, szkolenia, konferencje i certyfikaty, spotify.com/premium, laracasts.com, platform e-learningowych itp.;

  • imprezy integracyjne, premie uznaniowe i okolicznościowe.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

AGENO

Ageno to zespół specjalistów łączących interdyscyplinarne umiejętności pozwalające stworzyć wyjątkowe rozwiązania informatyczne. Specjalizujemy się w zintegrowanych systemach e-commerce. Łączymy kreatywność z pragmatycznym podejściem do projektów. Głęboko wchodzimy w procesy sprzedażowe klientów, zadając odpowiednie pytania, aby dotrzeć do prawdziwych potrzeb biznesu. Pracujemy zarówno zdalnie jak i w biurze. Jesteśmy otwarci, szczerzy, chcemy się rozwijać, zawsze chętnie pomagamy, słuchamy siebie nawzajem i darzymy dużym szacunkiem. Te wartości są Ci bliskie? Dołącz do nas!

Więcej informacji https://ageno.pl/

Przewiń do profilu firmy

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

  • Czekamy na Twoje zgłoszenie z CV;

  • jeśli uznamy, że pasujesz do naszego zespołu, odpowiadamy na Twój e-mail;

  • umawiamy się na rozmowę i zadanie praktyczne, rozmowa nie powinna zająć dłużej niż 1 godzina;

  • maksymalnie w ciągu tygodnia podejmujemy decyzję o współpracy;

  • jeśli decyzja jest pozytywna także z Twojej strony, podpisujemy umowę.

Możesz być pewna/pewny, że dołączysz do osób, które wyznają podobne wartości co Ty.

O wiele większe znaczenie ma dla nas to, jakim jesteś człowiekiem – odpowiedzialnym, ko-munikatywnym, uczciwym, sumiennym, chętnym do rozwoju, ciekawym wszystkiego – niż to, jak bardzo znasz na pamięć WordPress Codex.

Masz inną specjalizację? Napisz do nas!