Oferta pracy

Web Developer

PSI Polska

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PSI Polska

Towarowa 37

Stare Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WordPress

  • Typo3

  • CSS3

  • HTML5

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i zarządzanie stronami internetowymi opartymi o technologię WordPress i Typo3

  • Kodowanie zaprojektowanych elementów w HTML, CSS, wykorzystywanych w aplikacjach internetowych

  • Projektowanie interfejsów, pisanie nowych funkcjonalności

  • Ścisła współpraca z działem projektowym oraz tworzenie komponentów UX/UI, które będą wykorzystywane w naszych aplikacjach internetowych

  • Optymalizacja stron www pod kątem SEO

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii takich jak HTML5, CSS3

  • Znajomość narzędzi graficznych takich jak Figma

  • Znajomość najnowszych trendów w tworzeniu stron WWW

  • Gotowość do wdrażania własnych rozwiązań i umiejętność dostosowania się do wymagań biznesowych

  • Wiedza z zakresu SEO/ SEM

  • Kreatywność, wyczucie estetyki i zmysł plastyczny

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ciekawe projekty realizowane dla dużych firm (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Empik, CCC, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań)

  • Pracę w zespole specjalistów z wieloletnim stażem, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Możliwość pracy zdalnej lub z biura w samym centrum Poznania :)

  • Zero openspace - kilkuosobowe wygodne pokoje dostosowane do spokojnej kreatywnej pracy

  • Chillout-room, parkingi i prysznice

  • Siłownia - na której zawsze możesz zrelaksować się po pracy :).

  • Prywatna opieka medyczna

  • Budżet szkoleniowy i konferencyjny

  • Karta multisport, Mybenefit

  • Imprezy firmowe i rodzinne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dowolna forma współpracy UOP B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Dołącz do zespołu Marketing and Lead Generation zajmującego się budowaniem świadomości i pozytywnego wizerunku marki oraz relacji z klientami. Nasze działania opierają się na aktywnościach PR-owych, tworzeniu materiałów marketingowych, obsłudze kanałów social media oraz zarządzaniu firmową stroną internetowa. Organizujemy też targi i wydarzenia branżowe.

PSI Polska

Gdy zapalasz światło, nadajesz bagaż na lotnisku, tankujesz paliwo lub podróżujesz pociągiem – prawdopodobnie korzystasz z naszego oprogramowania. Od 1969 roku rozwijamy i integrujemy systemy informatyczne dla energetyki, produkcji i logistyki. PSI Polska z oddziałem w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który zatrudnia na całym świecie ponad 2300 osób, z czego 350 w Poznaniu. www.psi.pl

Przewiń do profilu firmy