Oferta pracy

Web Developer

1STPLACE.PL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 500‐8 000 zł brutto / mies.
  • Karola Libelta 1A
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

1STPLACE.PL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Karola Libelta 1A

Poznań

WEB DEVELOPER // 1stplace.pl // biuro w centrum

Znajdź swoje miejsce w 1stplace.pl  – jednej z najszybciej rozwijających się firm marketingu internetowego w Polsce!

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i modyfikacja witryn w oparciu o CMS Wordpress,
  • Tworzenie i modyfikacja sklepów internetowych w oparciu Wordpress Woocommerce, Shoper, SkyShop, Redcart i podobne,
  • Optymalizowanie witryn w oparciu o CMS Wordpress,
  • Tworzenie kodu HTML/CSS/Java,
  • Współpraca z klientami z Polski.

Wymagania:

  • Dobra znajomość HTML5, CSS3,
  • umiejętności tworzenia responsywnych stron internetowych (RWD) opartych
  • Wordpress/Woocommerce,
  • Dobra znajomość JavaScript,
  • znajomości systemów e-commerce np. Prestashop, Magento oraz wtyczek sprzedażowych i marketingowych
  • Posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu SEO oraz UX,
  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność sprostania wymaganiom dedykowanych klientów,

Oferujemy:

  • forma rozliczania umowa o pracę / B2B,
  • zarobki 4.500 / 8.000 brutto (UoP),
  • pracę w ścisłym centrum Poznania,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • otrzymasz dofinansowanie do prywatnego pakietu medycznego,
  • lubimy wstawać o różnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00,
  • mamy łącznie 50 min przerwy, które wliczamy do czasu pracy,
  • poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą prosto z ekspresu,
  • dołączenie do jednej z najszybciej rozwijających się agencji marketingu internetowego w Polsce,
  • możliwość zdobywania certyfikatów jak i uczestnictwa w kursach produktowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy