Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Web Developer

Netro42 Sp. z o.o. Oddział w PolsceO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • PHP 7

  • SQL

  • Git

  • API

O projekcie

Większość naszej pracy kręci się wokół długotrwałych relacji przy dużych projektach, takich jak Daily Express, Moove Lubricants, MotorEasy, Franchi i Fryderyk.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie logiki biznesowej

  • Umiejętność wdrażania zarówno kodu backendowego, jak i frontendowego

  • Projektowanie zoptymalizowanych baz danych

  • Umiejętność określenia i podniesienia wydajności aplikacji

  • Wdrażanie grafiki (InVision, PSD)

  • Umiejętność oszacowania czasu potrzebnego na wykonanie zadań

  • Testowanie aplikacji / pisanie testów automatycznych

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Dzielenie się swoją wiedzą wraz z zespołem

Nasze wymagania

  • Umiejętność logicznego myślenia, a także analityczny i otwarty umysł

  • Odpowiedzialność, sumienność, dokładność

  • Pozytywne nastawienie

  • Chęć samodoskonalenia się i rozwoju

  • HTML, CSS (SASS/LESS)

  • JavaScript (TypeScript, jQuery)

  • PHP 7 (OOP, MVC)

  • Doświadczenie z przynajmniej jednym z wiodących frameworków MVC

  • SQL

  • Git

  • API (SOAP, REST)

  • Znajomość i rozumienie głównych wzorców projektowych

  • Znajomość i używanie zagadnień związanych z optymalizacją i bezpieczeństwem aplikacji internetowych (OWASP Top 10)

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i ocenie zadań

  • Znajomość języka angielskiego wystarczająca do czytania dokumentacji i konsultacji technicznych

Mile widziane

• Angular, React, Vue.js

• Node.js

• CakePHP, Symfony, Laravel, Phalcon

A także doświadczenie z:

• Nierelacyjnymi bazami danych

• Amazon AWS

• Gulp, Grunt

• Agile (Scrum, Kanban)

• Continuous integration, continuous delivery, continuous deployment

• Projektami z dużą ilością danych i dużym ruchem

• Budową aplikacji mobilnych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju podczas pracy nad projektami dla dużych klientów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za ponadprzeciętną pracę

  • Możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej w komfortowym biurze w świetnej lokalizacji (centrum Rzeszowa)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Radosna atmosfera pracy w małym, ale profesjonalnym zespole bardzo przyjaznych osób

Netro42 Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Jesteśmy oddziałem londyńskiej firmy Netro42, która została założona w 1995 roku jako jedna z pierwszych agencji interaktywnych w Wielkiej Brytanii. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klientów wynikająca z prawidłowego zdefiniowania potrzeb oraz z dostarczenia założonych rozwiązań w oczekiwanym czasie i budżecie.

Przewiń do profilu firmy