Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Web Developer - Tworzenie i modyfikacja sklepów internetowych

"New Aste" Fabian Romańczyk

4 0005 000 brutto / mies.
  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • PHP

  • JS

Twój zakres obowiązków

W zależności od wybranej specjalizacji, jesteśmy w stanie dobrać zadania odpowiednie do Twojego poziomu (zarówno na poziom juniorskim jak i większe i bardziej ambitne wyzwania, odpowiadające specjalistom jako mid / senior). Poszukujemy zarówno frontendowców jak i backendowców.

Nasze wymagania

  • Niezbędne jest doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku lub praca związana z obsługą / modyfikowaniem platform internetowych.

  • Praktyczna znajomość przede wszystkim CSS, HTML, JS, PHP (opcjonalnie / do przyuczenia)

  • Posiadasz praktyczną wiedzę na temat sprzedaży internetowej

  • Pracowałeś/aś wcześniej na podobnym stanowisku

  • Znajomość i obsługa sklepów internetowych Prestashop, Shoper, Woocommerce lub pokrewne platformy

  • Praca na narzędziach marketingowych takich jak (przykładowo) Analytics, Freshmail, GetResponse, Klaviyo, Hotjar i pokrewne.

To oferujemy

  • Pracę w 300m2 biurze, mieszczącym się w najładniejszej kamienicy ;) w 1 Alei Najświętszej Maryi Panny

  • Zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B)

  • Jesteś rannym ptaszkiem? Ok, zapraszamy od 7:00. Wolisz przyjść jednak po pierwszej kawie? Zapraszamy przed 8:30.

  • Wyjazdy na szkolenia organizowane przez firmę.

  • Dodatkowa przerwa w ciągu dnia na relaks czy oderwanie się od pracy i obowiązkowe ;)

  • Dla głodnych wiedzy - cotygodniowa godzina w ramach czasu pracy na rozwijanie umiejętności (kurs, webinar, książka, blog - forma dowolna).

  • Pracę w zespole szalenie ambitnych osób. Luźną atmosferę oraz możliwość wykazania się w wielu zadaniach.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

Z powodzeniem wdrażamy sklepy internetowe – począwszy od analizy i opracowywania projektu, przez obsługę kampanii marketingowych aż po bieżącą analizę i raportowanie wyników. Współpracowaliśmy obecnie z ponad 30 klientami, z którymi wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania dla ich biznesu. Były to działania opierające się na stworzeniu witryn www, sklepów internetowych czy też obsługi kampanii marketingowych. W tak dynamicznej dziedzinie jaką jest e-commerce, musimy być cały czas na bieżąco. Chętnie bierzemy udział w wielu eventach, konferencjach bądź wydarzeniach branżowych. Ponadto korzystamy ciągle ze specjalistyczny szkoleń.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Znajdź nas na FB - facebook.com/NewAsteMarketing/ lub użyj wyszukiwarki i wpisz New Aste

Przewiń do profilu firmy

W odpowiedzi na zgłoszenie, proszę o przesłanie CV. Napisz KONIECZNIE kilka zdań na temat swoich umiejętności. Czytamy wszystkie zgłoszenia, a samo CV nie daje nam wystarczającej ilości informacji o Twoich zdolnościach.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.