Oferta pracy

Web Developer w dziale Marketingu

Ailleron

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • HTML

  • CSS

  • PHP

  • MySQL

  • JavaScript

Mile widziane

  • Vue.js

  • React

  • Jira

O projekcie

Poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko Web Developer do zespołu marketingu (liczącego 7 osób raportujących do Head of Marketing). Głównymi zadaniami na tym stanowisku będą rozwój, utrzymanie i administracja stronami internetowymi Ailleron oraz wsparcie wszystkich jednostek firmy w tworzeniu, rozwijaniu i zarządzaniu stronami internetowymi. Istotne będą także umiejętności w zakresie konfiguracji i obsługi narzędzi analitycznych, wspierających działania marketingowe. Warto dodać, że pracujemy głównie zdalnie (choć jest też możliwość pracy z biur w Krakowie, Warszawie, Rzeszowie i Bielsku-Białej), a co jakiś czas zespół spotyka się również na żywo.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych stron internetowych i Landing Page w oparciu o CMS WordPress

  • Rozwijanie i optymalizacja istniejących stron internetowych

  • Dbanie o bezpieczeństwo i aktualizacje stron internetowych

  • Integracja narzędzi marketingowych i analitycznych ze stronami internetowymi

  • Kodowanie responsywnych mailingów

  • Testowanie i dbanie o jakość tworzonych stron, mailingów

  • Współpraca głównie z zespołami Marketingu, Employer Branding, IT

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość HTML i CSS (preprocesor Sass, Flexbox i Grid, Bootstrap)

  • Dobra znajomość PHP i MySQL

  • Dobra znajomość JavaScript

  • Znajomość CMS WordPress w stopniu umożliwiającym tworzenie własnych motywów i rozwój istniejących

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień Responsive Web Design, Mobile-first i Acessibility

  • Doświadczenie w optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO

  • Znajomość Google Tag Manager i Google Analytics

  • Znajomość wtyczek Advanced Custom Fields Pro, Polylang, WPML, Contact Form 7, Yoast SEO

  • Znajomość przynajmniej jednego task runnera – Gulp lub Webpack

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Podstawowa znajomość aplikacji Figma i Adobe XD w stopniu umożliwiającym cięcie szablonów

  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Dobra umiejętność planowania czasu pracy

  • Samodzielność i poczucie komfortu w samodzielnej pracy

  • Ale również komunikatywność, otwartość i umiejętność współpracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego (pozwalająca na korzystanie z zasobów / czytanie dokumentacji technicznej)

  • Doświadczenie w pracy z HubSpot CMS (CMS Hub)

  • Podstawowa znajomość Vue.js lub React

  • Podstawowa znajomość zagadnień RODO z zakresu stron internetowych

  • Znajomość narzędzi do testowania wydajności stron internetowych – Google PageSpeed Insights lub GMetrix

  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją szybkości ładowania stron internetowych

  • Znajomość aplikacji do planowania i raportowania zadań typu Jira, Monday

  • Znajomość zagadnień i dobrych praktyk z zakresu UX i UI

  • Portfolio w formie linku do repozytorium lub linków do zrealizowanych stron

To oferujemy

  • 80 h na rozwój własny

  • Języki angielski i niemiecki

  • Firmowa biblioteka

  • Indywidualna usługa wsparcia psychologicznego

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie dopasowane do Twoich potrzeb

  • Karta sportowa MultiSport Plus

  • Praca zdalna - pracuj jak i gdzie chcesz

  • Elastyczne zatrudnienie

  • Luźna atmosfera i brak dresscode

  • Wspólne integracje

  • Centra kompetencji

  • Wsparcie w relokacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Ailleron

Ailleron to firma, która tworzy produkty własne oraz nowoczesne oprogramowanie dla liderów z branży bankowej oraz hotelarskiej. Tworzymy produkty dla współczesnej bankowości zawierające najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak AI, SaaS czy wielokanałową komunikację. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów stworzyliśmy produkty, które napędzają takich światowych gigantów jak mBank, Citi Bank, Standard Chartered i Santander. Nasze sukcesy osiągamy dzięki nowoczesnym technologiom (AI, ML, Cloud i inne) oraz wykorzystaniu Scruma połączonego z zarządzaniem 3.0. Zatrudniamy prawie 400 osób - programistów, testerów i wspierających ich ekspertów.

Sprawdź nasze oferty pracy i dołącz do nich!

Przewiń do profilu firmy