Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Web Developer

Fortis - Kobyliński, Dawiec, Chrabonszczewski Sp. JawnaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • PHP

  • MySQL

Mile widziane

  • Laravel

  • Vue.js

O projekcie

Tworzenie, konfigurowanie i aktualizacja stron internetowych

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie stron internetowych na podstawie indywidualnych projektów graficznych,

  • modyfikacje i rozbudowy istniejących stron,

  • tworzenie dedykowanych rozwiązań na potrzeby realizacji projektów,

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami,

  • współpraca z działem graficznym i opiekunami klientów.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript, PHP i MySQL,

  • umiejętność tworzenia nowoczesnych stron w oparciu o czysty i wydajny kod,

  • kreatywność, zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy i odpowiedzialność za projekty,

  • odpowiedzialność za wyniki pracy, dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole

  • znajomość frameworków Laravel i Vue.js

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • kreatywną pracę przy złożonych i niestandardowych projektach,

  • jasną ścieżkę rozwoju,

  • możliwość ciągłego zdobywania wiedzy,

  • bardzo przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Fortis - Kobyliński, Dawiec, Chrabonszczewski Sp. Jawna

FORTIS – Agencja Reklamowa działająca na rynku od 30 lat. Poszukujemy pracownika do Działu Trade Marketing Services – specjalizującego się w programach wsparcia sprzedaży: loteriach, konkursach, platformach lojalnościowych.

Przewiń do profilu firmy