Oferta pracy

4mats sp. z o.o. sp.k

  • Wiertnicza 45A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wiertnicza 45A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • Canvas

  • CSS

  • Bootstrap 4

  • JavaScript

  • jQuery

  • MySQL

  • Redis

  • Git

  • Photoshop

Mile widziane

  • PHP 7

  • PHP

  • Figma

Twój zakres obowiązków

Lider z branży loterii audioteksowych działający na rynku od ponad 11 lat poszukuje kandydata na stanowisko Web Developer, którego zadaniem będzie tworzenie stron internetowych (LP) do projektów realizowanych dla największych spółek mediowych. Zatrudniona osoba będzie współpracować z Grafikiem, specjalistą ds. UX, którzy dostarczą makiety w Figmie a także Kierownikami Projektu (product ownerami) i innymi programistami. Zapewniamy pracę w eleganckim biurze w Warszawie, ale akceptujemy też pracę w pełni zdalną.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość zagadnień Responsive Web Design

  • dbałość o szczegóły - projekt zgodny z projektem graficznym

  • zasady optymalizacji stron www

  • doświadczenie z edycją grafiki wektorowej (svg)

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy (eleganckie biuro z wygodnym dojazdem)

  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę

  • coroczne zagraniczne wyjazdy integracyjne

  • dodatkowe benefity (pakiet medyczny lub sportowy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna