Oferta pracy

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

COPUZ.COM

Kamionkowska 51

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

  • HTML

  • CSS

  • JS

  • Adobe Photoshop

  • Adobe Illustrator

  • Adobe XD

Mile widziane

  • UI

  • UX

  • GIT

  • Wordpress Multisite

  • PWA

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie stron Wordpress wg. projektów graficznych i specyfikacji

  • Tworzenie własnych motywów i wtyczek na potrzeby nowych stron

  • Administracja, aktualizacje, udoskonalenia istniejących stron

  • Kodowanie mailingów i animowanych prezentacji multimedialnych (HTML)

  • Wsparcie i tworzenie integracji z innymi systemami/api

  • Wsparcie i tworzenie aplikacji PWA

  • Planowanie prac związanych z realizowanymi zadaniami oraz regularne raportowanie postępów

  • Regularne wsparcie przy tworzeniu estymacji czasu projektu, wyboru technologii do projektu oraz doprecyzowanie zakresu prac

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, poczucie humoru, chęć do nauki i poznawania nowych technologii

  • Umiejętność rozwiązywania problemów samodzielnie i w zespole

  • PHP/SQL/HTML/CSS/JS w stopniu wystarczającym do samodzielnego tworzenia prostych stron

  • Umiejętność samodzielnego kodowania prostych mechanik

  • Umiejętność pisania i analizowania kodu ze zrozumieniem

  • Adobe Photoshop, Illustrator, XD na potrzeby samodzielnego przygotowania assetów do wdrożenia

  • Dbałość o detale (every pixel matters)

  • Znajomość zagadnień RWD, specyfiki różnych przeglądarek i urządzeń

  • Doświadczenie w projektowaniu stron, UI/UX

  • Znajomość zagadnień SEO i dobrych praktyk

  • Znajomość zagadnień serwerowych (konfiguracje, przekierowania, domeny, certyfikaty, htaccess) i PLESK

  • Znajomość GIT

  • Doświadczenie w pracy z Wordpress Multisite

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji PWA

  • Umiejętność posługiwania się i znajomość API Google, Facebook, Instagram

  • Znajomość Google Web Designer i tworzenia banerów reklamowych AMP HTML i HTML5

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę pełną wyzwań i szybko rozwój zawodowy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu lokalnych oraz międzynarodowych projektów

  • Udział w szkoleniach i konferencjach

  • Przyjazną atmosferę pracy i elastyczne podejście

  • Wysokiej jakości sprzęt do pracy

  • Doskonalenie języka angielskiego z Native Speakerem

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

COPUZ.COM

copuz.com to dynamicznie rozwijająca się agencja nowych mediów, prowadząca projekty w Polsce i za granicą.

Od ponad 10 lat planujemy i realizujemy kompleksowe projekty digitalowe.

Przewiń do profilu firmy