Oferta pracy

Web Developer

RTB House

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

  • JavaScript

  • JSON

Mile widziane

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • weryfikowanie poprawności projektów reklamowych od strony kodu,

  • tworzenie kreacji reklamowych w technologiach HTML5/CSS3, JavaScript na urządzenia stacjonarne i mobilne,

  • testowanie efektywności kreacji reklamowych w dedykowanym środowisku testowym,

  • wsparcie zespołów biznesowych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość HTML5 / CSS3 / JavaScript,

  • dobra znajomość formatów JSON,

  • dobra znajomość programów graficznych np. Photoshop,

  • znajomość dodatków do przeglądarek dla web-developerów (np. firebug, konsola).

  • doświadczenie w branży reklamowej,

  • znajomość PHP,

  • znajomość, doświadczenie w projektowaniu animacji z użyciem CSS3 lub bibliotek JavaScript np. Bounce.js, AnimeJS, Velocity.js itp.

To oferujemy

  • pracę w firmie wiodącej w swojej branży,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej,

  • ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji.

RTB House

RTB House to globalna firma dostarczająca najnowocześniejsze technologie marketingowe dla największych marek i agencji na całym świecie. Autorski mechanizm zakupu reklam jest pierwszym na świecie opartym w całości o algorytmy Deep Learning. Umożliwia reklamodawcom osiągać wyjątkowe efekty i realizować cele na każdym etapie lejka sprzedażowego.

Założoną w 2012 firmę RTB House tworzy ponad 750 specjalistów w przeszło 30 lokalizacjach na całym świecie. RTB House obsługuje ponad 2000 kampanii dla klientów z regionów EMEA, APAC i obu Ameryk.

Po pomyślnym wdrożeniu Deep Learning w 100 procentach swoich algorytmów w 2018 roku, firma RTB House kontynuowała badania w dziedzinie sztucznej inteligencji. Stworzone jako nowe jednostki, AI Marketing Lab oraz Creative Lab skupiają się na opracowywaniu i rozwoju produktów sektora martech. Rezultatem ich pracy były zaprezentowane w 2020 roku rozwiązania AI Full-Funnel Marketing Solutions oraz format Streaming Video Ads, które przenoszą komunikację marek na wyższy poziom.

Przewiń do profilu firmy