Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Web Developer

CLOUDSOFTHOUSE SP Z O O

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Grzybowska 80/82

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

  • SASS

  • Bootstrap

  • RWD

  • jQuery

  • Ajax

  • JSON

Mile widziane

  • AngularJS

  • React Native

  • Node.js

Twój zakres obowiązków

  • programowanie stron internetowych i aplikacji webowych (JS/jQuery/JSON),

  • projektowanie i optymalizacja stron i aplikacji dla urządzeń mobilnych,

  • tworzenie szablonów HTML/CSS na podstawie przygotowanych projektów graficznych,

  • współpraca z zespołem projektantów, grafików i programistów przy tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych.

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie kierunkowe informatyczne lub matematyczne/techniczne (również niepełne),

  • doskonała znajomość HTML5, CSS3, SASS, Bootstrap, RWD,

  • bardzo dobra znajomość JavaScript, jQuery, Ajax, JSON,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT,

  • znajomość AngularJS, React, Node.js,

  • znajomość metodyki AGILE/SCRUM

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość uczestniczenia i współtworzenia innowacyjnych projektów,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę nad ciekawymi i zaawansowanymi projektami IT,

  • świetną, nieformalną atmosferę pracy,

  • stałą opiekę merytoryczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Jesteśmy pasjonatami nowych technologii, których ekscytuje możliwość współpracy z osobami kochającymi technologię tak jak my. Cloudsofthouse.com tworzy rozwiązania nowej generacji, które zmieniają sposoby komunikacji i interakcji z informacją. Nasze produkty skupiają się na inteligentnej agregacji informacji i zwiększaniu jej użyteczności na platformach mobilnych.

Szukamy inżynierów, którzy wniosą świeże pomysły we wszystkich obszarach naszego działania i wezmą udział w projektowaniu, implementacji i rozwoju naszych produktów.

Pracujemy dla branży motoryzacyjnej gdzie tworzymy rozwiązania wspierające sprzedaż i obsługę klienta.

Jeśli interesujesz się motoryzacją, chcesz mieć wpływ na rozwijane produkty i cenisz sobie atmosferę pracy, to idealnie pasujesz do naszego zespołu - zaaplikuj i dołącz do nas!

Zajrzyj do nas:

Przewiń do profilu firmy