Ta oferta pracy jest nieaktualna od 354 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Web developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-04-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Plum - Web Solutions Sp. z o.o.

    Jesteśmy agencją interaktywną.
    Wdrażamy skuteczne strategie internetowe.
    Jeżeli
    pasjonuje Cię Internet, chcesz się dużo nauczyć, dołącz do nas!

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Kodowanie frond-end aplikacji webowych
    • Tworzenie witryn web w oparciu o Wordpress
    • Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript.
    • Umiejętne wykorzystywanie popularnych i sprawdzonych wtyczek Wordpress, w tym Visual Composer, Woocommerce, ACF
    Wymagania:
    • Bardzo dobra znajomość platformy Wordpress
    • Znajomość struktury szablonów Wordpress
    • Bardzo dobra znajomość HTML/CSS
    • Znajomość podstaw JS
    • Znajomość podstaw języka PHP
    • Znajomość RWD
    • Znajomość oprogramowania graficznego (np. Photoshop)

    Bardzo mile widziane:

    • Poczucie humoru
    • Znajomość ogólnych zasad dotyczących ergonomii i usability
    • Wiedza na temat optymalizacji HTML pod SEO
    • Wyczucie estetyczne
    • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Pracę w gronie profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się agencji
    • Samodzielność działania w kreatywnym, przyjaznym środowisku pracy
    • Szybkie podnoszenie umiejętności zawodowych
    • Pracę przy ciekawych projektach
    • Możliwość rozwoju
    • Umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, Poz.883`.