Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Web Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Samlerhuset Tech – dział developmentu europejskiej grupy Samlerhuset Group BV,
    w związku z rozwojem międzynarodowej platformy e-commerce
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. ECOM/04/2018

    Opis stanowiska:

    • Rozwijanie autorskiego systemu e-commerce opartego o rozwiązania open-source
    • Praca nad systemami marketing automation oraz integracjami z zewnętrznymi systemami.
    • Wdrażanie nowych funkcjonalności i modułów platformy
    • Praca nad nowymi projektami grupowymi z zakresu digital marketing
    • Współpraca z międzynarodowym zespołem grupy Samlehuset

    Wymagania:

    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, AJAX
    • Umiejętność pracy z repozytorium (GIT)
    • Podstawowa znajomość MySQL
    • Świadomość wzorców projektowych i metod optymalizacji i jakości kodu
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodą komunikację i analizę dokumentacji technicznej
    • Dobre umiejętności komunikacyjne

    Mile widziane:

    • Znajomość systemów CMS od strony programistycznej,
    • Doświadczenie w UX/UY
    • Podstawowa wiedza o administracji serwerami Linux/Apache/MariaDB
    • Znajomość aspektów optymalizacji witryn pod kątem SEO
    • Znajomość zagadnień związanych z testami jednostkowymi oraz continuous integration

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Umowę o pracę - pełny etat
    • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna - Medicover, wczasy pod gruszą, pakiet sportowy – Benefit Systems, imprezy integracyjne)
    • Możliwość rozwoju i szkoleń
    • Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji i aktywny wpływ na kształt projektu
    • Biuro w samym centrum Warszawy (Rondo ONZ)
    • Szkolenia wprowadzające i wsparcie merytoryczne
    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowym środowisku

    Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny z podaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego, za pomocą przycisku Aplikuj Teraz w terminie do dnia 30 marca 2018 r.

    Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji przez Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.))."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy. Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.