Ta oferta pracy jest nieaktualna od 304 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Web Developer

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Lubisz nowe wyzwania, a praca w zespole sprawia Ci przyjemność? Tematy technicznie traktujesz jako wyzwanie, wiesz co to CMS i znasz HTML5, CSS3 i JS? Jeśli tak, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • samodzielne wykonywanie zleconych prac związanych z front-endem i back-endem
  • tworzenie na podstawie dostarczonych plików PSD dokumentów HTML i CSS
  • programowanie z wykorzystaniem Javascript i jQuery mechanizmów dynamicznych na stronach
  • modyfikacje i optymalizacje HTML5, CSS3 oraz wprowadzanie zmian w zawartości stron WWW
  • optymalizacja stron WWW pod względem wydajności
Oczekujemy:
  • doświadczenia w programowaniu w HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, Bootstrap
  • praktyczne doświadczenie z preprocesorami CSS
  • doświadczenia w pracy z jQuery (mile widziane doświadczenie z AngularJS)
  • znajomość zasad W3C
  • bardzo dobra znajomość technik RWD
  • umiejętność budowy i rozwoju stron na bazie WordPress
  • podstawowa znajomość SQL oraz bazy danych MySQL
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
Do wglądu niezbędne portfolio dokumentujące posiadane doświadczenie.

Oferujemy:
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w pracy
  • możliwość wdrażania własnych, kreatywnych rozwiązań i pomysłów
  • stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin lub inną formę zatrudnienia
  • nowoczesny sprzęt i najnowsze wersje oprogramowania
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających list motywacyjny, CV oraz portfolio za pomocą przycisku aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami. Aplikacje bez załączonego portfolio nie będą rozpatrywane.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się