Web Editor

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Jesteś osobą szukającą najlepszych dostępnych rozwiązań?

    Masz doświadczenie w tworzeniu i edycji treści stron oraz sklepów internetowych?

    Poszukujesz pracy w dobrej lokalizacji?

    Ta oferta jest dla Ciebie- aplikuj już teraz.

    Web Editor

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: IT/MS/WE

    OPIS STANOWISKA:
    • Tworzenie oraz optymalizacja treści stron oraz sklepów internetowych
    • Administracja, zbieranie wymagań oraz kooperacja z zespołem developmentu
    • Testowanie funkcjonalności witryn od strony użytkownika (UI/UX)
    • Dbanie o jakość prezentowanych treści, współpraca z odziałami zagranicznymi
    • Praca w metodologii Scrum
    WYMAGANIA:
    • 3 lata doświadczenia na stanowisku Web Editor/ Content Editor-Designer/ Web Master/ Website Constructor itp.
    • Znajomość procesu tworzenia stron internetowych
    • Znajomość narzędzi graficznych (Photoshop, Gimp, itp.)
    • Dobra znajomość j. angielskiego B2 (praca w międzynarodowym środowisku)
    • Otwartość na podróże służbowe, ok. 10% w skali roku

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy z CMS (Sitecore, Hybris, Kentico, Adobe AEM, itp.)
    • Podstawową znajomość HTML i CSS
    • Doświadczenie w pracy z Social Media, zrozumienie mediów cyfrowych
    • Chęć rozwoju na ścieżce biznesowej lub technicznej
    OFERUJEMY:
    • Wysoka kultura organizacji, dbałość o pracowników
    • Duża swoboda w działaniu, praca na projektach własnych
    • Praca w centrum R&D
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia (6 – 12 tyś. PLN brutto)
    • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, bonusy świąteczne, lekcje językowe, świeże soki i owoce)
    • Pakiet szkoleń technologicznych
    • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7 – 9 start, 15-17 koniec (w tym 30min na lunch), brak nadgodzin
    • Twórczą i swobodną atmosferę pracy (brak Dress Code)
    • Możliwość wyjazdów zagranicznych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.
        1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
        2.Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
        3.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.
    Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

    Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.
    bottom