Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Web Graphic Designer

LPT Group Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie stron www zgodne z zasadami UX

  • projektowanie i przygotowywanie grafik pod strony www i kanały social media

  • praca nad rozwojem największej platformy z konferencjami medycznymi online

  • współpraca z działem realizacji (Project Managerami) – dostarczanie elementów graficznych potrzebnych do publikacji i promocji materiałów m.in.: bannerów, headerów, layoutów mailingów, plansz do transmisji

  • wspieranie kreatywne Project Managerów – propozycje rozwiązań odpowiadających potrzebom klienta

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie w pracy agencyjnej na stanowisku Grafika

  • dusza artysty oraz otwarty umysł projektanta stron www

  • biegła znajomość Adobe CC (PS, AI, ID, XD)

  • doświadczenie w pracy przy tworzeniu i rozwijaniu serwisów i/lub sklepów internetowych, aplikacji, landing page’y

  • portfolio z informacją, które z elementów były przygotowane przez Ciebie – warunek konieczny (jeśli masz się czym pochwalić, a nie dysponujesz portfolio, załącz plik PDF z najlepszymi pracami – maksymalnie 15 MB)

  • znajomość projektowania nowoczesnych rozwiązań digitalowych

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektu od strony graficznej – od momentu przekazania aż do finalnej wersji

  • cierpliwość, umiejętność słuchania oraz sprostania oczekiwaniom i potrzebom klienta

  • umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność, dbałość o jakość

  • kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność, poczucie estetyki, otwartość na nowe trendy, chęć rozwoju umiejętności, pogodne nastawienie, umiejętność wyciągania wniosków z wymagających realizacji

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia użytecznych grafik 3D na poziomie podstawowym,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • onboarding, podczas którego poznasz cały Zespół i spojrzysz na nasze cele z szerszej perspektywy – wierzymy, że takie rozwiązanie pozwoli Ci lepiej zrozumieć naszą kulturę organizacyjną

  • możliwość szybkiego rozwoju i dostęp do szkoleń

  • wsparcie doświadczonego Zespołu, w tym 2-osobowy „teamplay” przy większych projektach

  • możliwość realizacji innowacyjnych projektów

  • dostęp do nowoczesnych technologii

  • pracę w młodym Zespole, który wie, że poza obowiązkami w życiu chodzi o coś więcej

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i kreatywności

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • gry wideo w pracy

LPT Group Sp. z o.o.

Jesteśmy innowacyjną firmą edukacyjno-technologiczną, która zajmuje się digitalizacją wiedzy medycznej. Nasze projekty znajdziesz na https://net4doctor.pl oraz https://net4doctor.online.

Wyróżnia nas startupowe podejście do biznesu. Podważamy status quo i wytyczamy nowe standardy. Wierzymy, że nowoczesna edukacja medyczna powinna odpowiadać potrzebom zmieniającego się świata. Net4Doctor to: najlepsi specjaliści, najciekawsze tematy oraz możliwość brania udziału w wydarzeniach medycznych w dowolnym miejscu i czasie. Jedna platforma – 1000 wydarzeń!

Jakie wartości cenimy? Samoświadomość, współpracę, wytrwałość w dążeniu do celu.

Są Ci bliskie? Jesteś gotów na nowe wyzwanie? Ta oferta jest dla Ciebie!

Szukamy doświadczonych osób do działu sprzedaży i rozwoju rynków.

Przewiń do profilu firmy

Grafika webowa to dla Ciebie synonim kreatywności i innowacyjnych rozwiązań? Słysząc „UX”, masz przed oczami mapę wirtualnej podróży, którą nakreślasz Użytkownikowi? Codziennie wstajesz zmotywowany, bo wiesz, że to, co robisz, jest nie tylko Twoją pracą, ale również pasją? Widzimy, że uśmiechasz się pod nosem i potakujesz głową – super – może właśnie Ciebie szukamy? 😉

Jesteśmy zespołem, który poza życiem zawodowym posiada pasje. Pozostajemy wierni naszym zasadom i wspieramy się w dążeniu do wspólnych celów. Razem tworzymy markę Net4Doctor, z którą zajmujemy się organizacją szkoleń dla lekarzy. Nasze działania realizujemy na platformach: net4doctor.online oraz net4doctor.pl.

Praca z nami na stanowisku Web Graphic Designer’a to szansa na udział w projektach, które rozwiną Twoją kreatywność i pozwolą otworzyć Ci się na nowe kontakty oraz rozwiązania. To także możliwość współpracy z największymi koncernami farmaceutycznymi na świecie i Polskimi Towarzystwami Lekarskimi. Zyskujesz również dostęp do wiedzy o nowoczesnych technologiach szkoleń.