FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.

Web & Graphic Designer

FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Polska 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polska 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów landing page-y, interfejsów oraz stron internetowych samodzielnie lub w oparciu o makietę lo/hi fidelity;

  • Dodatkowo projektowanie kreacji graficznych pod reklamy online’owe, identyfikacja wizualnych nowych produktów/kampanii promocyjnych.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 4-letnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań webowych;

  • Portfolio złożone z zrealizowanych projektów (projekty zamówione, zrealizowane i przyjęte przez klienta);

  • Wybitna znajomość teorii koloru, kompozycji i typografii;

  • Doskonała znajomość narzędzi graficznych z pakietu Adobe Creative Cloud – szczególnie Photoshop oraz Illustrator;

  • Świadomość zasad UX/UI niezbędnych dla tworzenia user-friendly i perswazyjnych projektów;

  • Znajomość procesu tworzenia projektów webowych, pozwalająca na swobodą współpracę z UX Designerem i Front End Developerem.

Mile widziane

  • Doświadczenie w makietowaniu rozwiązań webowych przy pomocy narzędzi takich jak: Axure, Figma, UXpin itp.

  • Doświadczenie z HTML, Javascript oraz CSS.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. to część międzynarodowego holdingu mediowego Forum Media Group, który dociera do ponad 20 milionów czytelników w całej Europie. Jesteśmy liderem wśród wydawców czasopism branżowych i publikacji specjalistycznych oraz organizatorów szkoleń i konferencji dla specjalistów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje