Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Web Junior Manager z językiem angielskim

SCHWUNG HOME sp. z o.o.O firmie

  • Namysłów, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma SCHWUNG HOME (www.schwunghome.com) z siedzibą w Namysłowie, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Prowadzenie obsługi strony internetowej z dwoma podstronami (dodawanie i aktualizacja wszelkich informacji oraz materiałów wizualnych),
  • Dodawanie różnych treści oraz ich integracja z mediami społecznościowymi,
  • Dbanie o zawartość strony internetowej oraz przestrzeganie kalendarza eventów,
  • Systematyczne monitorowanie zawartości strony (wyłapywanie potencjalnych błędów lub braków) Znajomość SEO oraz analiza e-sprzedaży,
  • Wszelkie aktualizacje.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne I interpersonalne,
  • Biegła znajomość angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość Google Analytics oraz SEO,
  • Wykształcenia wyższego – mile widziani absolwenci kierunków marketingowych oraz uczelni technicznych.

Oferujemy:

  • Pracę w zespole pasjonatów designu, elektroniki oraz sztuki, którzy na co dzień walczą w socialmediowych kampaniach i nie straszny im dynamicznie zmieniający się świat algorytmów, trendów i zleceń. Nasza firma to miejsce, w którym stykają się wpływy polskie, niderlandzkie oraz belgijskie. Jeździmy na targi designu w Mediolanie oraz Paryżu, nie tracąc kontaktu z naszymi klientami w USA, gdzie prze cały rok wysyłamy europejskie antyki. Jesteśmy manufakturą napędzaną siłą życzliwych i przyjaznych ludzi, którzy lubią swoją ekspansywną pracę.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Ogłoszenie archiwalne