Logo Pracuj.pl

Web Tracking Specialist

eobuwie.plO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za wdrożenie analityki webowej w kilku markach / kilkudziesięciu domenach (dążenie do ujednolicenia i rozwoju procesów),
  • Przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej datalayera zgodnie z potrzebami biznesowymi,
  • Testowanie i odbiór wdrożenia,
  • Konfiguracja całej analityki w GTM,
  • Wdrożenia partnerów zewnętrznych,
  • Weryfikacja i poprawa bugów.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Webowego (odpowiedzialność za wdrożenie analityki - GA, GTM),
  • Doświadczenie w organizacji procesów wdrożeniowych i praca na wielodomenowych serwisach,
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics (panel raportowy, działanie, dokumentacja),
  • Bardzo dobra znajomość Google Tag Manager,
  • Doświadczenie we wdrożeniach GA, enhanced ecommerce,
  • Doświadczenie we wdrożeniach Pixela FB i innych platform reklamowych,
  • Zacięcie techniczne,
  • Śledzenie najnowszych zmian w tym obszarze (GA4, server side tagging) i chęć rozwoju.

Mile widziane

  • Masz doświadczenie we wdrożeniach GA na PWA,
  • Masz doświadczenie we wdrożeniach analityki w aplikacjach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • przyjazna atmosfera
  • program poleceń dla pracowników

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Web Tracking Specialist, Warszawa