Oferta pracy

Webdesigner/ Front -end developer

Klimas Sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Illustrator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i rozwój działań reklamowych firmy w Internecie na rynku krajowym i zagranicznym

  • Projektowanie i uruchamiane stron www oraz landingpage pod kampanie reklamowe

  • Przygotowanie stron pod konwersję

  • Optymalizacja istniejących stron www

  • Projektowanie materiałów i narzędzi webowych

  • Tworzenie grafik na potrzeby webowe

  • Dbałość o spełnianie standardów W3C oraz zasad SEO

  • Terminowe sporządzanie raportów z wykonanych działań

  • Monitorowanie trendów, wdrażanie nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w projektowaniu stron internetowych poparte portfolio ( PDF z pracami lub link do materiałów)

  • Doświadczenie w projektowaniu grafik i reklam produktowych ( PDF z pracami lub link do materiałów)

  • Dobra znajomość narzędzi graficznych np. Adobe, Photoshop, Illustrator

  • Doświadczenie w uruchomianiu stron internetowych opartych na Wordpress/ Drupal

  • Znajomość zasad UX

  • Dobra znajomość HTML /CSS

  • Podstawowa znajomość PHP/JS

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji

  • Znajomość technical SEO mile widziane

  • Wiedza na temat narzędzi analityki webowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą pracę i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznie rozwijającej się

  • Możliwość rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w ciekawych projektach

  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • bezpłatna nauka języków obcych

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy