Oferta pracy

Webdeveloper

LTB Sp. z o.o. O firmie

LTB Sp. z o.o.

majora Henryka Hubala-Dobrzańskiego 14

Bydgoszcz

Pracuj w zespole profesjonalistów!

Agencja marketingowa LTB poszukuje webmastera – specjalistę ds. problemów stron www do oddziału w Bydgoszczy.

Poszukujemy Webdevelopera z nastawieniem na budowanie serwisów w oparciu o CMS WordPress.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie stron internetowych i sklepów na podstawie indywidualnych projektów graficznych
  • Modyfikacje i rozbudowy istniejących stron
  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań na potrzeby realizacji projektów
  • Konfiguracja sklepów internetowych (płatności, dostawy)
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami
  • Szkolenia powdrożeniowe z zakresu obsługi CMSa
  • Współpraca z działem graficznym i opiekunami klientów
  • Usuwanie awarii i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Zarządzanie serwisami www
  • Prace związane z aktualizacją, utrzymaniem, rozwojem obecnych stron i sklepów
  • Optymalizacje stron internetowych

Czego oczekujemy:

  • umiejętność tworzenia nowoczesnych stron w oparciu o czysty i wydajny kod
  • znajomość RWD (płynne skalowanie na urządzenia mobilne oraz tablety)
  • konieczna umiejętność budowania motywów od podstaw na bazie projektu graficznego
  • wymagana umiejętność szczegółowego odwzorowywania projektu graficznego,
  • znajomość ACF PRO oraz WPML
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w komercyjnych projektach webowych
  • bardzo dobra znajomość WordPress — z naciskiem na pełne wykorzystanie funkcjonalności bez nadmiaru pluginów
  • dobra znajomość – PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
  • kreatywność, zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy i odpowiedzialność za projekty
  • znajomość najnowszych trendów programowania
  • podstawowej znajomości Adobe Photoshop
  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • odpowiedzialność za wyniki pracy, dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość modelu MVC oraz frameworków PHP
  • znajomość systemów CMS: Joomla, Drupal, Prestashop
  • doświadczenie w tworzeniu pluginów do WordPressa, integracji przez API
  • wiedza z zakresu SEO

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • kontakt z szerokim spektrum technologii i rozwiązań informatycznych
  • kreatywną pracę przy złożonych i niestandardowych projektach
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Jasną ścieżkę rozwoju
  • Możliwość ciągłego zdobywania wiedzy
  • Pakiet sportowy
  • Mocną kawę, aromatyczne herbaty, luźną atmosferę

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie:

  • CV
  • krótkiej informacji o dyspozycyjności
  • oczekiwanych widełkach finansowych
Nie czekaj i aplikuj do naszej agencji!
Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy