Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Webdeveloper

LEAD INVESTMENTS sp. z o.o.

7 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Abrahama 18

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące realizowanie powierzonych zadań programistycznych,

  • Opieka nad serwisem oraz wprowadzenie nowych funkcji i aplikacji,

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania firmy oraz portalu,

  • Sprawienie, by MyLead wyraźnie wyróżniał się na tle konkurencji,

  • Pomoc w kreowaniu standardów i procedur.

Nasze wymagania

  • Znajomość JavaScript ES6 i wyższych, Angular 2+,

  • Znajomość Vue.js będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość PHP 7, a także framework Laravel,

  • Znajomość Bootstrap lub podobne,

  • Znajomość bugów/ograniczeń/polyfillsów dla poszczególnych przeglądarek,

  • Umiejętność pracy pod presją oraz pracy w zespole,

  • Kreatywność i głowa pełna pomysłów.

Mile widziane

  • Doświadczenie z aplikacjami typu SPA, z dużymi zbiorami danych,

  • Znajomość metodyki CSS (BEM lub innych),

  • Poczucie estetyki, wraz z pracą pixel-perfect,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość Photoshopa (na potrzeby kodowania grafiki),

  • Podstawy SEO,

  • Znajomość RWD.

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - 7000-12000 netto (adekwatne do posiadanych zdolności i osiągniętych celów),

  • Prace zdalna,

  • Umowę zlecenie lub B2B.

O nas

MyLead to nowoczesna firma z branży internetowej. Od 2014 roku zajmujemy się wsparciem w zdobywaniu nowych klientów dla firm, w tym dla największych marek w Polsce i na świecie. Pomaga nam w tym prawie 100 tysięcy zarejestrowanych użytkowników z całego świata. MyLead to portal posiadający wiele nagród, w tym elitarne wyróżnienie “wschodząca gwiazda” zdobyte w 2019 roku.

Jeśli..

● Nie chcesz być małym, nic nie znaczącym trybikiem w wielkiej, korporacyjnej maszynie,

● Lubisz ten moment, kiedy Twoja praca jest doceniana,

● Chcesz świętować wspólnie osiągnięte sukcesy,

● Liczysz na rozwój i ważne jest dla Ciebie zdobywanie nowych umiejętności.

..to gwarantujemy Ci, że ta praca jest dla Ciebie stworzona!