Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

WebDeveloper/Webmaster

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie stron pod pozycjonowanie (Wordpress/Statyczne) – tworzenie lokalnej wersji i produkcyjnej

  • Optymalizacja stron pod względem Technical SEO korzystając m.in. z Google PageSpeed Insights oraz Google Search Console

  • Pilnowanie płatności związanych z domenami i hostingami

  • Zarządzanie panelem GSuite oraz usługami firmowymi

  • Tworzenie nowych funkcjonalności na stronach opartych o Wordpress z wykorzystaniem ACF (Advanced Custom Fields)

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość HTML, CSS i JS oraz podstawy PHP

  • Znajomość RWD

  • Doświadczenie w edycji Wordpressa: CMS oraz pliki źródłowe - lokalna edycja strony np. z użyciem XAMP

  • Znajomość phpMyAdmin (obsługa baz danych)

  • Doświadczenie w obsłudze serwerów (cPanel) + znajomość obsługi hostingów oraz przekierowana DNS domen

  • Zdolności organizacyjne i logistyczne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wielozadaniowość i praca nad różnymi projektami

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień SEO

  • Content-SEO

  • Link Building

  • Doświadczenie w praca z GITem – strona testowa i produkcja

  • Znajomość narzędzi od Google: Analytics, Search Console, Tag Manager, GSuite

  • Znajomość i/lub obsługa i/lub konfiguracja sieci

  • Konfiguracja sprzętu biurowego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę z rewelacyjnymi ludźmi, którzy wspólnymi siłami budują najszybciej rozwijającą się w firmę medyczną w tej specjalizacji

  • Pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, w których to pracownicy budują kulturę organizacyjną

  • Pomoc i wsparcie swojego przełożonego, który jest wysokiej klasy specjalistą w SEO

  • Dowolną formę umowy: umowę o pracę lub B2B, w zależności od Twoich preferencji

  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczenia od wszystkich członków zespołu

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w ścisłym centrum Wrocławia

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Wynagrodzenie ZAWSZE na czas

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, zapewniający stałą pomoc w 13 miastach w Polsce, z uwagi na intensywny rozwój oraz wdrażanie nowych projektów, poszukuje ambitnego i zaangażowanego pracownika na stanowisko Specjalisty SEM/Google AdWords.

Przewiń do profilu firmy