Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Webdeveloper

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    WEBDEVELOPER

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie, utrzymywanie i rozbudowywanie firmowych stron internetowych opartych m.in. o cms Wordpress/Drupal.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w tworzeniu stron internetowych opartych o cms Wordpress/Drupal,
    • Biegłej znajomości HTML5 i CSS3,
    • Dobrej znajomości Adobe Photoshop - doświadczenie w konwersji projektów stron internetowych w formacie PSD do HTML,
    • Mile widziana znajomość Adobe Illustrator,
    • Praktycznej znajomości budowania projektów RWD w oparciu o grid (Bootstrap 3 i 4),
    • Dobrej znajomości PHP i relacyjnych baz danych (np. MySQL),
    • Dobrej znajomości JavaScript, biblioteka jQuery,
    • Mile widziana znajomość jednego z frameworków JS: Angular, Vue, React,
    • Doświadczenia w pracy zespołowej,
    • Umiejętności szybkiego uczenia się i komunikatywności,

    Oferujemy:

    • Wysokie wynagrodzenie, premie okazyjne jak również wyjazdy szkoleniowo-integracyjne,
    • Służbowy laptop z oprogramowaniem niezbędnym do wykonywania pracy,
    • Stabilną, ciekawą i rozwojową pracę w młodym zespole specjalistów
    • Wygodne stanowisko pracy w nowoczesnym biurze.
    • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, sala gier, dobrze wyposażone biuro i dobry sprzęt do pracy, owoce, karty zniżkowe do restauracji, system kafeteryjny (w tym karty sportowe), nieograniczone ilości kawy i herbaty, karty podarunkowe z okazji urodzin, wyjazdy integracyjne, szkolenia oraz konferencje płatne przez pracodawcę, lekcje języka angielskiego
    • Możliwość zdobywania doświadczenia w pracy przy ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu
    • Przyjazną, koleżeńską atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Please include the following clause in your message: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.