Oferta pracy

Webmaster / Grafik

AC S.A.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu, planowaniu oraz realizacji strategii kampanii marketingowych (B2C oraz B2B)

  • Obsługa serwisów internetowych należących do firmy (bieżące zarządzanie oraz współpraca z działem IT)

  • Udział w przygotowaniu i realizacji działań z wykorzystaniem narzędzi marketingu internetowego (w tym udział w przygotowaniu grafik, landingpage)

  • Współpraca i nadzór nad pracą agencji reklamowych i marketingowych realizujących zadania na rzecz firmy

  • Aktywny udział w organizowaniu akcji promocyjnych, eventów

  • Dbanie o spójność przekazywanych materiałów marketingowych z wizerunkiem marki

  • Monitorowanie działań konkurencji, udział w bieżących pracach działu marketingu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość HTML/CSS, Javascript, PHP, podstawy MySQL

  • Doświadczenie z zakresu obsługi systemów CMS (m.in. WordPress, Joomla)

  • Znajomość zagadnień dotyczących digital marketingu - SEM, SEO, Google Analytics

  • Znajomość programów graficznych InDesign, Photoshop, Ilustrator

  • Dobra znajomość MS Office, w tym PPoint, Word, Excel

  • Znajomość co najmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym: angielski/hiszpański/rosyjski/ francuski

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań, w profesjonalnym zespole

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Szkolenia, możliwość rozwoju

AC S.A.

AC S.A to nowocześnie zarządzane i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, istniejące od ponad 30 lat, wyspecjalizowane w produkcji instalacji autogazowych marki STAG.

W związku z rozwojem struktur handlowych firma poszukuje kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU ONLINE

Przewiń do profilu firmy

Cenimy ludzi samodzielnych, komunikatywnych, otwartych i chcących rozwijać się wraz

z nami.