Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Webmaster/Serwisant sprzętu komputerowego

INTER SYSTEM Sp. K.

5 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Tomasza Zana 6, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Tomasza Zana 6

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

  • Jquery

  • RWD

  • PHP

  • MySql

  • Laravel

Twój zakres obowiązków

  • rozbudowa/modernizacja istniejących stron internetowych,

  • zarządzanie/dodawanie produktów na stronach internetowych, allegro

  • optymalizację stron internetowych pod kątem szybkości ładowania,

  • dbanie o jakość kodu

  • bieżące naprawy komputerów stacjonarnych, laptopów, telefonów

  • diagnozowanie i usuwanie usterek sprzętu IT

  • instalacja systemów, oprogramowania, konfiguracja

Nasze wymagania

  • znajomość technologii HTML, CSS i JavaScript, Jquery oraz zasad projektowania RWD, PHP, MySql, Laravel

  • znajomość aktualnych trendów w tworzeniu stron internetowych,

  • komunikatywność, wyobraźnia, pomysłowość, otwartość,

  • bieżące realizowanie powierzonych zadań programistycznych, graficznych,

  • opieka nad stronami internetowymi oraz wprowadzenie nowych funkcji,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • zmysł i umiejętności graficzne

  • wysoka kultura osobista

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • UX designer
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Możliwość zdobycia dużej wiedzy i doświadczenia nie tylko z zakresu programowania, ale również SEO, UI/UX, organizacji pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę stacjonarną w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku

  • Miłą atmosferę

  • Możliwość rozwoju

  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań

  • Dofinansowanie do indywidualnych zajęć sportowych

  • Dofinansowanie do nauki języka

  • Dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych

  • Wynagrodzenie: Umowa o pracę 3000-4000 zł netto (lub na rękę), Kontrakt B2B 5000-6000 zł + VAT

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Firma INTER SYSTEM istnieje od ponad 20 lat, nieustannie się rozwijając i wprowadzając innowacyjne rozwiązania do swoich produktów. Przez ten czas staliśmy się ekspertami w branży wyposażenia przestrzeni publicznych (place zabaw, wyposażenie sportowe, meble miejskie) i zdobyliśmy zaufanie wielu polskich i zagranicznych partnerów. Cały czas czynnie zdobywamy nowe rynki, rozwijając swoją sieć sprzedaży - dziś nasze urządzenia znaleźć można już w 52 krajach na całym świecie!

Swoje produkty sprzedajemy pod własnymi markami PLAY-PARK www.play-park.pl oraz INTER-PLAY www.inter-play.eu

Posiadamy przemyślaną strategię, stworzoną na bazie naszej wiedzy i doświadczeń. Dzięki temu współpracujemy z partnerami z całego świata, wciąż zdobywając i rozwijając nowe kontakty.

Naszą misją jest tworzenie jedynych w swoim rodzaju produktów, co w połączeniu z najwyższą jakością obsługi klienta pozwala nam zdobywać nowe zakątki świata i realizować nawet najśmielsze projekty.

Poszukujemy osób młodych, ambitnych i chętnych do nauki, ale posiadających już solidne podstawy w technologiach webowych oraz znających budowę komputerów i laptopów.

Przewiń do profilu firmy