Oferta pracy

Webmaster - Web Developer

Semcore sp. z o.o.

  • Głogowska 70/4, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Głogowska 70/4

Poznań

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • prace optymalizacyjne nad kodem HTML / PHP

  • modyfikacja serwisów www naszych klientów

  • optymalizacja stron internetowych pod kątem prędkości działania

  • ścisła współpraca z zespołem SEO/Ads/Customer Success w zakresie opieki nad stronami i sklepami internetowymi klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Front-end Developer

  • doświadczenie z platformami ecommerce

  • dobra znajomość Wordpress, Presta, Shoper

  • dobra znajomość HTML, CSS, Javascript, PHP, zagadnień RWD i mobile first

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Mile widziane

  • znajomość Idosell, Magento, Joomla, Skyshop i innych CMS sklepów internetowych

  • znajomość zasad optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO

  • podstawowa wiedza z zakresu UX/UI

  • linki do stron internetowych, przy których tworzeniu optymalizacji uczestniczyłeś(aś)

To oferujemy

  • formę zatrudnienia w zależności od Twoich preferencji (UoP, UZ, B2B)

  • młody, dynamiczny i świetnie skomponowany kompetencyjnie zespół

  • realny wpływ na rozwój naszych usług

  • zgrany team, który z chęcią podzieli się wiedzą z obszaru SEO

  • darmowy dostęp do literatury z zakresu marketingu, sprzedaży i biznesu

  • najbardziej "żrący" marketing w branży i okazję do związania się z marką, która chce robić różnicę w świecie e-commerce

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Jesteśmy pierwszą i jedną z najlepszych agencji SXO (SEO + UX) w Polsce, specjalizujemy się w zwiększaniu sprzedaży e-commerce i B2B. Głęboko wierzymy, że synergia tych dwóch elementów daje klientowi największą wartość. Od ponad dekady generujemy ruch na stronach naszych klientów i zwiększamy ich widoczność w sieci. Jeśli chcesz być częścią naszej historii, czytaj dalej.

Przewiń do profilu firmy