Oferta pracy

Webmaster/Web developer

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.

Powstańców Śląskich 5

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • PHP

  • MySQL

O projekcie

Jeśli pasjonuje Cię marketing internetowy, branża e-commerce i promocja serwisów internetowych, dołącz do ARTEFAKTU - jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce.

Tworzymy zgrany zespół, który dzięki doskonałej atmosferze pracy i wspólnym zainteresowaniom tworzy innowacyjne rozwiązania podnoszące konkurencyjność stron internetowych.

Twój zakres obowiązków

  • modyfikację serwisów WWW klientów,

  • rozwój systemów wewnętrznych,

  • prace optymalizacyjne nad kodem HTML / PHP.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość HTML, CSS, PHP,

  • podstawowa znajomość MySQL,

  • znajomość działania systemów CMS (np. Wordpress),

  • chęć do nauki oraz nastawienie na rozwój.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie pracy między 7.30 a 9.30, zakończenie pracy miedzy 15.30 a 17.30,

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym lub stacjonarnym,

  • jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery i możliwość awansu,

  • doskonałą lokalizację biura w centrum Wrocławia a w nim w pełni wyposażoną kuchnię, pyszną świeżo paloną kawę oraz przeróżne herbaty,

  • owocowe wtorki,

  • integrację sportową – futsal, squash, badminton, udział w firmowych zawodach biegowych,

  • kwartalne imprezy oraz coroczne weekendowe wyjazdy integracyjne (do tego wrócimy po pandemii),

  • atrakcyjny pakiet benefitów: karty Multisport, kafeteryjny system benefitów MyBenefit, pracownicze grupowe ubezpieczenie na życie Generali; pakiety medyczne Medicover.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • zajęcia sportowe

Dołącz do jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce!

Od 15 lat prężnie działamy w branży SEO i PPC zapewniając właścicielom stron internetowych skuteczną i efektywną promocję w Internecie. Zatrudniamy ponad 100 specjalistów z różnych dziedzin marketingu internetowego. Od 2014 roku jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Bauer Media Group.

Jeśli chcesz pracować w zgranym zespole, w otoczeniu przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi zawsze chętnych do pomocy, w atmosferze fantastycznej relacji, która często przenosi się poza godziny pracy - dobrze trafiłeś/-aś!

Stawiamy na komunikację, pracę w luźnej atmosferze (nie obowiązuje u nas żaden dress-code) i integrację.

Szanujemy czas naszych Pracowników i dbamy o work-life balance zarówno w pracy stacjonarnej jak i na home office.

U nas nie pracujesz po godzinach i w weekendy

Mimo obecnie trwającej pracy zdalnej oraz licznego zespołu dbamy o budowanie zaangażowania i poczucie wspólnoty.

Przewiń do profilu firmy

Obecnie pracujemy zdalnie i proces rekrutacyjny zostanie przeprowadzony również w takiej formie. Home office zmieni się w pracę stacjonarną (w siedzibie firmy), gdy tylko sytuacja epidemiologiczna zacznie się poprawiać i zaczniemy wracać do biura.