Oferta pracy

Wędzarz ryb

MIRUNA FISH sp. z o.o.O firmie

20‐25 zł brutto / godz.
Rekrutacja zdalna

  • osiedle Rybackie 16K
    Dziwnów, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

MIRUNA FISH sp. z o.o.

osiedle Rybackie 16K

Dziwnów

Firma zajmuje się hurtowym obrotem rybami morskimi i słodkowodnymi.

Naszym głównym klientem jest branża HORECA

Współpracujemy też z zakładami przetwórstwa ryb.

Wędzarz ryb

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko wędzarz ryb. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie ryb do wędzenie oraz przeprowadzenie procesu wędzenie metodą tradycyjną (szafa wędzarnicza).

Wymagania:

Od kandydata na to stanowisko oczekujemy doświadczenia w wędzeniu ryb, dyspozycyjności, zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania. Możliwość uzyskania umowy o pracę. Osobom zamiejscowym zakwaterowanie. Praca w stabilnej firmie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy