Praca welding coordinator

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Police
    Obowiązki Pracownika: Kontrola prac UDT / TDT (NoBo i nadzór techniczny) Kontrola dokumentów UDT / TDT i składanie wniosków o wykonanie prac UDT / TDT Współpraca z interesariuszami zaangażowanymi w projekt Szkolenie naszych podwykonawców w...
    opublikowana: 27 listopada 2020
    • Poznań
    For our Client, global automotive parts manufacturer, we are looking for experienced Candidate to take the position of Interim Process Manager Location: Poznań Project time: 2 - 3 months Scope of responsibilities: Creating a VSM to visualize the...
    opublikowana: 20 listopada 2020
    • Gdańsk
    NRF is looking for an International Welding Engineer (IWE) to be Responsible Welding Coordinator for aluminum plant in Poland. Tasks and responsibilities: control and supervise all welding activities, ensure that our products meet the adequate...
    opublikowana: 18 listopada 2020