Oferta pracy

Wewnętrzny Trener Sprzedaży

SOLENERGA SP. Z O.O.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za poziom przeszkolenia Działu Handlowego i Call Center

  • Prowadzenie szkoleń z handlowcami w terenie, na sali i on-line

  • Wdrażanie i aktualizacje programu szkoleń w w/w Działach (poziom podstawowy i zaawansowany)

  • Samodzielne projektowanie szkoleń, materiałów, aktualizacja bazy wiedzy

  • Przygotowywanie skryptów rozmów

Podział czasu pracy
70%

praca w terenie

30%

praca stacjonarna

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie prowadzenia szkoleń sprzedażowych on-job

  • W tym minimum 500 godzin pracy na sali

  • Niezbędne prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do bycia w trasie- non-stop

Mile widziane

  • Znajomość branży OZE

  • Własne techniki pracy z działami sprzedaży

  • Doświadczenie w układaniu procesów Consumer Journey, projektowaniu gier szkoleniowych

  • Wcześniejsza praca z Call Center

To oferujemy

  • Realny wpływ budowę procesu szkoleniowego

  • Wpływ na swoje działania- akcja- informacja zwrotna- reakcja

  • Pracujemy w atmosferze start-up'u w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce

  • Dzięki temu masz szerokie perspektywy z dowolną w zasadzie możliwością rozwoju

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy

  • Niezbędne narzędzia (samochód itd.) i benefity