Oferta pracy

Wewnętrzny Trener Sprzedaży

Holiday Park & ResortO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii szkoleniowej dla pracowników Zespołów Sprzedażowych,

  • Monitorowanie i diagnozowanie potrzeb szkoleniowych oraz planowanie, przygotowanie i przeprowadzanie systematycznych szkoleń, coachingów, warsztatów i treningów sprzedażowych (stacjonarnych oraz online),

  • Tworzenie materiałów szkoleniowych i dbałość o bieżącą komunikację prowadzonych działań,

  • Ewaluacja przeprowadzonych działań szkoleniowych,

  • Kompleksowe i systematyczne wdrażanie nowych pracowników,

  • Monitorowanie wyników i wsparcie członków Zespołu w realizacji wyznaczonych celów,

  • Planowanie i prowadzenie działań ”on the job” w celu zwiększenia wyników sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Trenera Sprzedaży w strukturach call center,

  • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, warsztatów, odsłuchów sprzedażowych oraz produktowych,

  • Umiejętności diagnozowania obszarów do doskonalenia i rozwoju oraz dostrzegania szans sprzedażowych,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i umiejętności motywowania,

  • Orientacji na cel i determinację w ich realizacji,

  • Umiejętności udzielania informacji zwrotnej,

  • Bardzo dobrej organizacja pracy własnej i elastyczności w działaniu

To oferujemy

  • Rozwój poprzez pracę przy ambitnych projektach dla rozwijającej się, rozpoznawalnej marki

  • Możliwość awansu w strukturze organizacyjnej

  • Współpracę w oparciu o wybrany przez Ciebie rodzaj umowy (umowa o pracę lub B2B)

  • Atrakcyjne miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w Poznaniu (ul. Kopanina 34) z dużym, darmowym parkingiem

  • Możliwość korzystania z darmowego wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort,

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, zniżka w lokalu gastronomicznym w biurowcu),

  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Holiday Park & Resort

Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie czterech lat działalności stała się liderem w swojej branży. Prowadzimy obecnie 6 resortów i jesteśmy w trakcie budowy aparthotelu, w którym do dyspozycji oddamy 220 luksusowo wyposażonych apartamentów. Każdego wakacyjnego dnia w naszych resortach odpoczywa ponad 8 tysięcy Gości. Na terenie resortów znajdują się 4 restauracje, które w formie bufetowej wydają ok 5 tys posiłków każdego dnia.

Przewiń do profilu firmy