Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1335 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wewnętrzny Trener Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Idea Expert to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, należąca do grupy Getin Holding. Wyróżnia nas multiproduktowość, dlatego konsekwentnie rozbudowujemy ofertę nowoczesnych i elastycznych produktów. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący z każdym klientem.

    Jeśli masz niespożyte pokłady energii, a frajdę sprawia Ci rozwijanie umiejętności innych, dołącz do nas!!!

    Idea Expert
    , aktualnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    w Pionie Finansowania Pojazdów

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje główne zadania:

    • projektowanie i przeprowadzanie szkoleń produktowych oraz aktywizujących dla doradców finansowych
    • trening z doradcą  w oddziale i w terenie
    • doskonalenie umiejętności sprzedażowych i jakości rozmów handlowych prowadzonych przez doradców finansowych celem zwiększenia wolumenów sprzedaży na podległym terenie
    • kontrola poziomu wiedzy doradców finansowych
    • praca mobilna na podległym terenie

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie praktyczne w sprzedaży (docenimy: branża motoryzacyjna)
    • bogate zaplecze pomysłów na motywowanie podległego zespołu
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • znajomość pakietu MS Office
    • energia, determinacja, chęć tworzenia i rozwijania siebie i innych:)

    Mamy dla Ciebie:

    • umowę o pracę
    • wyróżniający nas system motywacyjny
    • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w młodym i zgranym zespole
    • dobrą atmosferę i chęć słuchania Twoich pomysłów/rozwiązań:)

    CV i list motywacyjny wraz z numerem referencyjnym prosimy nadesłać klikając Aplikuj poniżej:

    Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

    Dziękujemy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierające informacje, o których mowa w art. 22¹ § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (Dz. U z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.).Aby twoje CV mogło się znaleźć w bazie kandydatów Idea Expert prosimy o akceptację klauzuli. Wyrażam zgodę także na przetwarzanie w przyszłości  podanych w CV danych w celu związanym z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi realizowanymi przez Idea Expert S.A. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Idea Expert SA z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 39, 02-672 Warszawa. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (Dz. U z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.