Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wholesale Credit Analyst M/F

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-09-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

John Deere jest wiodącym producentem sprzętu rolniczego na świecie. Firma znana jest z jakości i niezawodności swoich produktów i oferowanego wsparcia dla klientów. W John Deere od samego początku stajesz się ważną częścią naszego zespołu i zyskujesz wszechstronne możliwości rozwoju. Podejmując się zadań i pracy nad własnymi projektami można poszerzyć własne kompetencje zawodowe i osobiste. Ponadto kierownicy oraz współpracownicy zapewnią niezbędne wsparcie i doradztwo w realizacji codziennych wyzwań.

John Deere Financial oferuje usługi finansowania maszyn i urządzeń rolniczych. Dział Wholesale Credit John Deere Financial odpowiedzialny jest za zarządzanie  relacjami z europejską siecią dealerów John Deere oraz ich potrzebą finansowania produktów JD. Europejski oddział z centralą w Luksemburgu odpowiedzialny jest za rynki obejmujące Europę, Afrykę oraz Bliski Wschód.

W związku z rosnącym znaczeniem rynku John Deere w Polsce oraz rozwojem światowych sieci dealerskich poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Zakres zadań:

  • Wsparcie Wholesale Credit Managera w zarządzaniu pulą kredytów dealera w Polsce, w tym: zarządzanie kontem dealera oraz przygotowywanie regularnych propozycji kredytowych dla poszczególnych kont
  • Dokonywanie szczegółowej analizy kredytowej zgodnie z wytycznymi ustalonymi przez Spółkę i przedstawianie odpowiednich rekomendacji Zarządowi
  • Bieżące zarządzanie kontem obejmujące monitorowanie codziennych transakcji w celu zapewnienia zgodności konta z warunkami linii kredytowej
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z dealerami, by skuteczniej wspierać decyzje kredytowe

Oczekiwania:

  • Wykształcenie w zakresie bankowości lub finansów
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze analizy finansowej/analizy kredytowej/audytu
  • Rzetelność, dokładność i konsekwencja w działaniu
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Przyjazne, komfortowe i międzynarodowe środowisko pracy.
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów
  • Ruchomy czas pracy
  • Duże możliwości rozwoju w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w ramach globalnej etycznej kultury organizacyjnej
Dlaczego warto?

Zajrzyj na naszą stronę internetową www.deere.pl oraz do zakładki Kariera.

Pamiętaj o dopisaniu w aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się