Oferta pracy

Wicedyrektor IT ds. Digitalizacji

Benefit Systems S.A.O firmie

  • plac Europejski 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Benefit Systems S.A.

plac Europejski 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii technologicznej dla produktów online oraz jej realizacją na poziomie grupy kapitałowej Benefit Systems

  • Zarządzanie kompetencjami technologicznymi oraz procesami biznesowymi związanymi z wytwarzaniem oprogramowania

  • Budowanie zespołów wytwórczych (m.in. front i back end dev), procesów rozwoju, zmian i utrzymania w produktach informatycznych

  • Strukturyzowanie ryzyk, problemów i stosowanie ram koncepcyjnych

  • Bliska współpraca z interesariuszami w celu zapewnienia płynnej realizacji i maksymalizacji wartości biznesowej

  • Opracowywanie i dostarczanie platform cyfrowych

  • Bycie liderem zmian i innowacji w technologiach online w ramach grupy kapitałowej Benefit Systems

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w budowaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych w przestrzeni online – w tym platform klienckich/produktowych, e-commerce oraz mobile?

  • Masz doświadczenie w budowaniu i rozwoju zespołów developerskich?

  • Działanie w obszarze nowoczesnych technologii nie jest dla Ciebie wyłącznie pracą, ale także pasją?

  • Programowałeś/aś ,,własnymi rękami” – nie musisz robić tego na co dzień, ale ważne jest, że robiłeś/aś to w swojej karierze

  • Możesz pochwalić się dogłębną znajomością aplikacji frontendowych, architektury systemów backendowych, ich projektowania i rozwoju?

  • Byłeś/aś odpowiedzialny/a za kompleksowe zarządzanie projektami?

  • Znasz technologie front i back end np. API/CMS/React/NodeJS

  • Pracowałeś/aś w modelu operacyjnym łączącym model tradycyjny z modelem wirtualnym?

  • Budowałeś/aś i wykorzystałeś/aś narzędzia z przestrzeni DMP/CDP?

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacji i osiągania porozumienia pomiędzy różnymi interesariuszami to Twoje silne strony?

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz elastyczność to bliskie Ci cechy?

  • Kierujesz się zasadami fair play i win – win, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność?

To oferujemy

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym, systemem premiowym oraz autem służbowym

  • Pracujemy przy Pl. Europejskim, blisko stacji metra i korzystamy również z pracy zdalnej

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy - korzystamy wtedy z karty BenefitLunch

  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych

  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Przewiń do profilu firmy