Logo Pracuj.pl

Wicedyrektor przedszkola niepublicznego

3C ConsultingO firmie

3C Consulting

Siekierkowska 7

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i planowanie procesu edukacyjnego,
  • współtworzenie programu placówki,
  • koordynowanie spraw związanych z bieżącą działalnością przedszkola,
  • prowadzenie dokumentacji przedszkola,
  • współpraca i budowanie pozytywnych relacji z rodzicami,
  • reprezentowanie placówki na zewnątrz i budowanie jej pozytywnego wizerunku.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (szkoła/przedszkole),
  • praktyczna wiedza z zakresu przepisów prawa oświatowego,
  • wykształcenie pozwalające na sprawowanie roli nauczyciela,
  • doświadczenie na stanowisku nauczyciela,
  • inicjatywa, zaangażowanie oraz umiejętności organizacyjne,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i posiadanie tytułu nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego.

To oferujemy

  • umowę o pracę od 1 września 2022r.
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę w nowoczesnej placówce o dobrej renomie,
  • możliwość wdrażania i realizacji własnych projektów rozwojowych placówki,
  • dużą samodzielność w działaniu.

O nas

3C Consulting to firma konsultingowa działająca w obszarze HR, zajmująca się rekrutacją i wsparciem w zakresie rozwoju zasobów ludzkich.

Dla naszego klienta, Pijarskiego Przedszkola w Warszawie (Mokotów Dolny) poszukujemy kandydata na stanowisko wicedyrektora. Zapraszamy do aplikowania.

Wicedyrektor przedszkola niepublicznego, Siekierkowska 7, Mokotów, Warszawa