Wicedyrektor szkoły

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 24.09.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 24.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Opis stanowiska:

    • Nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki,
    • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego,
    • Odpowiedzialność za jakość nauczania,
    • Zatrudnianie i rozliczanie czasu pracy podległej kadry,
    • Nadzór nad prawidłową realizacją podstawy programowej,
    • Praca również w weekendy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe magisterskie, stopień awansu zawodowego,
    • Przygotowanie pedagogiczne (kurs kwalifikacyjny lub studia kwalifikacyjne) lub gotowość do podjęcia kształcenia w celu zdobycia tych kwalifikacji,
    • Znajomość prawa oświatowego,
    • Minimum 2 lata doświadczenia pedagogicznego w pracy (preferowane szkoły ponadgimnazjalne),
    • Samodzielność i dobra organizacji pracy,
    • Dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i rozwijającą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Interesujące wyzwania przy realizacji zadań,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę (system motywacyjny).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.