Oferta pracy

Wicedyrektor Szkoły

Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” SP. z o.o.

  • Łomża

    Łomża, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego

  • Kontrola jakości nauczania

  • Zatrudnianie kadry pedagogicznej

  • Organizacja procesu kształcenia w podległej placówce

  • Bieżąca kontrola realizacji podstawy programowej

  • Przygotowywanie i nadzór nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE

  • Ocenianie efektów działalności dydaktycznej

  • Ocena warunków dydaktycznych oraz nauczycieli

  • Wspieranie nauczycieli w realizacji ich działań

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe magisterskie, stopień awansu zawodowego

  • Przygotowanie pedagogiczne

  • Znajomość prawa oświatowego

  • Minimum 2 lata doświadczenia pedagogicznego w pracy

  • Samodzielność i dobrą organizację pracy

  • Dyspozycyjność (praca także w weekendy)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość korzystania ze szkoleń

  • Dostęp do benefitów w atrakcyjnych cenach: ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna

  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju